Masz pytania? Pisz lub dzwoń: biuro@partnar.pl  +48 796 855 563
Ścisk stolarski rurowy
  Zadowolenie naszych klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom i pragnąc zapewnić Wam towar najwyższej jakości wprowadziliśmy nowy, ulepszony model ścisków rurowych. Zapewnia on jeszcze wyższy komfort pracy. Głównymi zaletami nowych ścisków są m.in. wyższa precyzja i jakość wykonania, oraz grubsze ścianki elementów. Dzięki temu szybciej i dokładniej ustawisz odpowiedni docisk.  Nasze ściski sa uniwersalne, nadają się doskonale zarówno do klejenia materiału jak i do prac montażowych. Dzięki prostej konstrukcji sa one bardzo wytrzymałe, dają dużą siłę ścisku i są bardzo wygodne w użyciu. Z powodzeniem zastępują tradycyjne ściski stolarskie typu F, a ich konstrukcja rozszerza możliwość zastosowania ich do pracy. Sa bardziej ergonomiczne i mniej podatne na odkształcenia. Nie bez znaczenia jest również ich przystępna cena. Ściski te dają mozliwosc zbudowania z jednego zestawu dowolnej długości ścisku rurowego (rozmiar ścisku uzależniony jest od długości rury 3/4 cala - długość ramienia nawet 200 cm i więcej).

  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową ścisków stolarskich za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz za pośrednictwem portalu Allegro. Zapraszamy do zakupów! Wystarczy złożyć zamówienie poprzez formularz na naszej stronie, drogą e-mailową lub telefonicznie, a my niezwłocznie je zrealizujemy. Gwarantujemy satysfakcję z używania naszych ścisków. To doskonałe, sprawdzone, szeroko i chętnie stosowane narzędzie na świecie.
Najważniejsze informacje
  Używanie naszych ścisków jest bardzo łatwe i wygodne. Wystarczy ustawić długość na rurze przesuwając element oporowy i docisnąć elementy za pomocą korbki. Jeden komplet pozwala na stworzenie dowolnej długości ścisku. Wystarczy dobrać odpowiednią długość rury. Zwykłą czarną rurę należy nagwintować na jednym z końców gwintem standardowym. Często, gotowe rury można zakupić w marketach budowlanych. Nie trzeba nawiercać żadnych otworów. Element oporowy mocuje się na rurze dzięki systemowi automatycznie blokujących się blaszek. Dzięki temu jednym ruchem możesz zmienić długość ścisku. To sprawdzony system stosowany z powodzeniem na całym świecie.
Wymiary
Dobór rury:
Średnica - 3/4 cala
Polecamy rury czarne, nieocynkowane
Niektórzy użytkownicy preferują rury grubościenne
Jeden z końców nagwintowany - gwint standardowy (taki jak hydrauliczny)
PARTNAR.PL
Ściski Stolarskie Rurowe
www.partnar.pl
www.partnar.com.pl
www.partnar.eu
Kontakt:
Formularz kontaktowy
e-mail: biuro@partnar.pl
telefon: +48 796 855 563
Zamówienia:
allegro
OLX
Formularz